ДИСКОНТНА КАРТКА


Шановний друже. Дорогий побратиме. Ми щиро раді вітати Тебе на сайті нашої спільноти  Філії Української Спілки ветеранів та активних учасників АТО  у боротьбі за волю України як із зовнішним так і внутрішнім її ворогом.
Наша громадська спільнота,  ініціює та реалізовує на волонтерських засадах соціальну програму підтримки всіх учасників Майдану Незалежності, учасників АТО та бойових дій на східних кордонах України, їх сімей та сімей загиблих. Це ж стосується і волонтерів та волонтерських груп, які активно підтримують захисників України та всіх небайдужих людей доброї волі.

На сьогодні до нашого почину приєдналися десятки підприємств і організацій, які створюють та надають різноманітні послуги для населення у нашому регіоні із готовністю надавати 5-15% знижки від ринкової їх вартості.  

Таблиця  організацій Закарпаття, які підтримали проект і демонструють свою вдячність Вам, охоронці нашого спокою у вигляді знижок вартості послуг чи продуктів, збільшуватиметься по мірі долучення нових доброчинців. 
(матеріал у стадії наповнення.  Даруйте за незручності) 

НАЗВА ОБЄКТАопистелефонмістоадреса%
В А К А Н С І Я
копанія  ГЛОБИНОковбаси, сири050 540-20-47Зак областьТовариство МП25-35%
 В А К А Н С І Я 

Дуже цікавим і вигідним для Вас будуть пропозиції волонтерського руху: "ТОВАРИСТВО МУДРИХ ПОКУПЦІВ", завдяки якому кожен учасник нашої спільноти матиме можливість одержувати товар безпосередньо від виробника із знижкою від 20 до 35%  від її вартості.
(Пропозиції актуальні і уже функцонують.  Продовжуємо пошук  виробників - однодумців )


із цієї сторінки здійснено лічильник переглядів замовлень тут запропонованого
Замовлення виконуються  виробником сьогодні - на завтра всі дні окрім неділі та понеділка.
Доставка до місцевого осередку.  Мінімальна кількість - від однієї одиниці товару.
Надається знижка  25-35%  від її роздрібної вартості  у будь-якій торговій точці.

(щоб переглянути опис пропозиції, кілкайте на її  назву у прайсі)


Так само за цінами гуртового покупця, які на 15-25% нижчі від роздрібних цін у торгівельних точках, члени нашого товариства зможуть замовляти продукцію Закарпатського виробника ФГ "СВІТ МЯСА".
Всю продукцію виставлено у нашому традиційному  ►►3D КАТАЛОЗІ◄◄ (відкрити в новому вікні)
Прайс цін на продукцію ФГ "СВІТ М'ЯСА" із заявленою знижкою для нашої спільноти одержите в окремому файлі   ►► http://goo.gl/RuPHrA◄◄ (формат ХLS таблиці)
Групові замовлення надсилайте на lavka.ozdorov@gmail.com  або по телефону 050 540-20-47


Нижче до Ваших послуг Електронна книга "ДКЗ" для реєстрації учасників спільноти та надання їм можливості змовлення чи прдбання послуг (продуктів) із дисконтною знижкою.

Для можливості одержання дисконтних знижок просимо зареєструватися в Електронній книзі, поданій нижче.
  Звертаємо Вашу увагу на те, що добровільно введені Вами дані про себе при реєстрації на порталі необхідні лише для більш тісного взаємного контакту між нами та безпосередньо із тими, хто створює послугу, продукт або реалізує його для населення, та виявив бажання при цьому надавати відчутну знижку для Вас,  як прояв вдячності за Вашу жертовність та небайдужість.
  Будь-яка інформація про Вас не підлягає розголошенню без Вашої на це згоди, згідно закону України про нерозголошення інформації.
Разом із тим, на основі цієї реєстрації Вам нададуть іменну пластикову ДИСКОНТНУ КАРТКУ ВДЯЧНОСТІ, пред'явнику якої надаватимуться відповідні знижки, задекларовані на нашому сайті (http://bonus-club/ozdorov.info) тим чи іншим об'єктом торгівлі, медицини, освіти чи громадської діяльності. 

Електронні книги реєстрації та замовлення  у реальному часі.
Для перегляду пропзицій товарів чи послуг реєстрація та вхід у систему непотрібна.
Зручніше користуватися Ел. книгою в окремому вікні за посиланням: ►► http://ozdorov.info/med_ver◄◄Немає коментарів:

Дописати коментар